Reklāma

 

Hokeja laukuma un jauno vārtu atklāšanas svētki

2015. gada 7. februārī 11:00

Slidotava Silakrogā

Plus

Hokeja turnīrs

Hokeja komandas (6 cilvēku sastāvā) pieteikt Ivo Liepiņam, rakstot kaiminusadarbiba@inbox.lv vai zvanot 26384272. Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, dalībnieku vārdi, vecums un tālruņa numurs.

Atbalstītājiem līdzi jāņem metāla bļodiņa ar karotīti.

Slidotava un bezmaksas slidu noma bērniem

Starp hokeja spēlēm un pēc tām ledu varēs izmantot slidošanai. Ierobežotā skaitā bez maksas būs pieejamas slidas bērniem.

Stafetes un citas kustību sacensības

Visas dienas garumā blakus ledus laukumam norisināsies dažādas sportiskas aktivitātes, stafetes un citas līksmas izkustēšanās iespējas.

Slidošanas apmācība

Pacietīgu padomdevēju vadīti, gan bērni, gan pieaugušie varēs apgūt slidotprasmes pirmās iemaņas. Uz pasaules ātrslidošanas rekordiem gan nevajadzētu cerēt, bet prieks par iespēju nostāvēt uz ledus gan būs nodrošināts.

 

 

Hokeja vārti tapuši ar a/s «Aldaris», LTV, SzS KBde Kaujas atbalsta bataljona, Kristīnes Ozoliņas un Sarmītes Gailītes atbalstu.

Pasākumu organizē biedrības «Cits Silakrogs», «Novada kaimiņu sadarbība» un attīstības centrs «Mucenieki».

Svētku norises vietu karte

Klikšķini uz katra no krāsainajiem objektiem, lai uzzinātu, kas tur notiks.

Atskats no pasākuma

2015.gada 7.februārī notika Silakroga slidotavas un jauno hokeja vārtu iesvētīšanas un atklāšanas svētki. Biedrības «Cits Silakrogs» aktīvas dalībnieces, Kristīne Ozoliņa un Sarmīte Gailīte, startēja projektu konkursā «Iekārto savu hokeja laukumu». Rezultāts bija pozitīvs, projektam piešķirts 300 € hokeja vārtu izveidei. Vārtus palīdzēja izgatavot daudzi Silakroga iedzīvotāji un Latvijas armijas pārstāvji. Silakrogā iedzīvotāji vienmēr novērtē aktivitātes un iespējas labi pavadīt brīvo laiku sportojot. Pasākuma laikā notika dažādas stafetes, vingrinājumi, sniegavīru celšana, zupas, tējas un kliņģera baudīšana. Bija ieradušies ap 200 cilvēku.

Vasarā sporta laukumā tiek spēlēts futbols, ziemā — izveidota slidotava–hokeja laukums. Silakroga iedzīvotāji pavasarī, vasarā un rudenī skrienot piedalās Ropažu novada sporta projektā «Katram savu kilometru», ik nedēļu noskrienot vismaz vienu kilometru. Daudzi peld Silezerā. Ziemā — slēpo, slido, spēlē hokeju.

7.februāra hokeja mačos piedalījās gan Silakroga, gan citu Ropažu novada ciematu komandas, kā arī viesi no citiem novadiem. Piedalījās sešas komandas un notika priekšsacīkstes, pusfināli un fināls. Uz laukuma cīnījās dažāda vecuma spēlētāji. Spēle dāvāja gan prieku, gan vārtu zaudējuma rūgtumu. Pirmo vārtu guvēji kļuva arī par turnīra uzvarētājiem!

Pasākuma noslēgumā pēc zupas ēšanas, tējas dzeršanas bija arī kliņgeris! Bija skaista, atraktīva un sportiska diena.

Hokeja maču vietu sadalījums un tiesneša protokols

Raita Gultnieka fotoreportāža

Ingas Kolečas fotoreportāža


Plus

Silakrogs.lv ir privāti veidots un uzturēts interneta resurss par ciemu Silakrogs Ropažu novadā. Mājaslapas mērķis ir iepazīstināt ar Silakroga vēsturi un tagadni, iespēju robežās informēt par aktualitātēm ciemā, kā arī veidot dialogu starp ciema iedzīvotājiem. Mājaslapa nav veidota politisko, reliģisko vai kādu citu jocīgo interešu grupu viedokļu paušanai vai popularizēšanai. Visa silakrogs.lv publicētā informācija ir oriģinālsatura vai arī tiek publicēta ar atsaucēm uz oriģinālautoriem (izņemot sludinājumus, par kuru saturu atbild to autori). Jebkuras mājaslapā publicētās informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana ir atļauta bez maksas vai saskaņošanas, ja tiek norādīta atsauce uz silakrogs.lv.

Neskaidrību, komentāru, papildinājumu, ierosinājumu un visos citos jautājumos vērsties rakstiski uz e-pastu info@silakrogs.lv.