Reklāma

 

Uzņēmumi, organizācijas un personas

Svarīgākās saites

Multifunkcionālais centrs «Silakrogs». «Priedes 5» - 1, Silakrogs.
Atvērts:
pirmdienās 11:00—19:00,
otrdienās 11:00—18:00,
trešdienās 10:00—18:00
(10:00—12:00 nūjojam),
ceturtdienās 11:00—19:00,
piektdienās 11:00—15:00.

Ropažu novada pašvaldība

Biedrība «Cits Silakrogs»

Pašvaldības komunālās saimniecības uzņēmums SIA «Ciemats»

Sabiedriskā transporta kompānija SIA «Galss Buss»

Zaķumuižas pamatskola

Facebook grupa «Ropažu novada kaimiņu sadarbība»

Biedrība «Aktīvi vecāki—Ropažu novadam»

 

Personas un organizācijas sociālajos tīklos

Iestādes un organizācijas tviterī

Silakrogs.lv mājaslapa

Ropažu novada pašvaldība

Ropažu Kultūras un izglītības centrs

Latvijas Nacionālā bibliotēka

Ropažu novada domes deputāti tviterī

Mārtiņš Vimba

Renāte Gremze

Ropažu novada pašvaldības darbinieki tviterī

Inga Koleča

Igors Grigorjevs

Līga Mekša

Citas saites

Egīls Belševics no Muceniekiem (dienasgrāmata)

Ambientās mūzikas mākslinieka Artūra projekts «Ēnas Uz Sienām».

Uzņēmumi un organizācijas, kas darbojas Silakrogā

SIA «Vilattrans»

Uzņēmums savu darbību uzsāka 1997. gadā un ir kļuvis par vadošo uzņēmumu Baltijā mehāniski atkaulotas putnu gaļas ražošanā. Vilattrans rīcībā ir 12 refrižeratoru kravas autotransporta vienības. Tās izmanto atdzesēto izejvielu piegādei un produkcijas eksportēšanai, kā arī sniedz starptautisko pārvadājumu pakalpojumus kravu transportēšanā temperatūras kontroles režīmā.

Adrese: «Dvīņi» lit. 43, Silakrogs, Ropažu novads, LV-2135.
Tālrunis: +371 67901108. Fakss: +371 67901106. E-pasts: info@mdm.lv.

SIA «PNB Print»

PNB Print ir jauns uzņēmums – dibināts 2009. gadā, kas specializējas grāmatu izgatavošanā un iesiešanā gan cietajos, gan mīkstajos vākos. Uzņēmums jau iemantojis klientu uzticību gan Latvijā, gan arī ārvalstīs, pateicoties pastāvīgai darba kvalitātei un mūsdienīgām drukas tehnoloģijām.

Adrese: «Jāņsili», Silakrogs, Ropažu novads, LV-2135.
Tālrunis: +371 67043375. E-pasts: info@pnbprint.eu.

SIA «Aptiekas un Partneri» Ķeguma aptiekas filiāle «Silakrogs»

Mana Aptieka ir zīmols, kas pieder Latvijas aptiekāriem. Aptiekā darbu vada speciālisti ar augstāko izglītību farmācijā – sertificēti farmaceiti. Darbinieki informēti par jaunākajiem medikamentiem un ārstēšanas metodēm, zinās, kā pasargāties no nevēlamam blaknēm un palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu.

Adrese: Priedes iela 7, Silakrogs, Ropažu novads, LV-2135.
Tālrunis: +371 67708640. E-pasts: birojs@manaaptieka.lv.

SIA «Malkas pasaule»

Malkas pasaule piedāvā sausu malku krāsnīm, kamīniem kā arī vienkārši ugunskuram un nodrošina malkas piegādi Rīgā un pierīgā.

Adrese: «Priedkalni», Silakrogs, Ropažu novads, LV-2135.
Tālrunis: +371 67325293. E-pasts: info@malkaspasaule.lv.

SIA «Baltic Lumber Products»

Gateris. Dažāda veida produkcijas izgatavošana no kokmateriāliem.

Adrese: Meža iela 6, Silakrogs, Ropažu novads, LV-2135.
Tālrunis: +371 29148647, +371 22169764. E-pasts: balticlumber@gmail.com.

biedrība «Cits Silakrogs»

Biedrība Cits Silakrogs dibināta 2011. gadā kā brīvprātīga personu apvienība, sanākot kopā kaimiņiem un atbalstītājiem, lai radītu Silakrogu citādā redzējumā — mūžīgi mainīgu. Esam jau izmēģinājuši darboties patstāvīgi, tagad lēmām sanākt kopā un sadarboties, lai īstenotu kopīgus mērķus un attīstītos, pilnveidotos līdz ar Citu Silakrogu, tā vidi un līdzcilvēkiem.

Adrese: Priedes iela 1–52, Silakrogs, Ropažu novads, LV-2135.
Tālrunis: +371 26442561. E-pasts: kristine2306@inbox.lv.

biedrība «Ilgi»

Biedrību Ilgi 2006. gadā dibināja postfolkloras grupas Iļģi dalībnieki un menedžments, izveidojot platformu Latvijas folkmūzikas popularizēšanai un tās attīstības veicināšanai. Pateicoties biedrības darbam ir izdoti vairāki albumi, organizētas starptautiskas koncertturnejas un Latvijas klausītāji un skatītāji iepazīstināti ar pasaules mūzikas žanra izpildītājiem no citām valstīm.

Adrese: Priedes iela 5–19, Silakrogs, Ropažu novads, LV-2135.
Tālrunis: +371 29915049. E-pasts: info@ilgi.lv.

Palīdzi apzināt Silakrogu!

Uzņēmumi un organizācijas, kas par savu mājvietu ir izvēlējušies Silakrogu, ir diezgan daudz. Tomēr ne par visiem ir zināms. Par dažiem zināms tikai nedaudz, bet par citiem informācija jau var būt novecojusi.

Ja tavā rīcībā ir ziņas, kas nav vēl publicētas silakrogs.lv mājaslapā vai arī precizējumi jau publicētai informācijai, raksti info@silakrogs.lv un palīdzi uzturēt šo informāciju aktuālu.

Kas ir svarīgās organizācijas un cilvēki Tviterī, kas skar ciemu Silakrogs?

Mēģināsim apkopot reālus cilvēkus, kam ir tiešs sakars ar Silakrogu un, kas ir atrodami sociālajos tīklos. Sāksim ar publiskām personām un organizācijām, kuru paziņojumi, viedokļi, izteikumi, emocijas un ikdiena ir būtiska, jo tā lielākā vai mazākā mērā ietekmē arī Silakroga iedzīvotāju ikdienu. Iesim visiem sociālajiem tīkliem cauri, bet sāksim ar Twitter. Silakrogs.lv lapā netiks publicēti tie sociālie profili, kas ir izveidoti, bet netiek lietoti vai arī ir pamesti un aizmirsti.


Silakrogs
Silakrogs
Silakrogs
Silakrogs


Plus

Silakrogs.lv ir privāti veidots un uzturēts interneta resurss par ciemu Silakrogs Ropažu novadā. Mājaslapas mērķis ir iepazīstināt ar Silakroga vēsturi un tagadni, iespēju robežās informēt par aktualitātēm ciemā, kā arī veidot dialogu starp ciema iedzīvotājiem. Mājaslapa nav veidota politisko, reliģisko vai kādu citu jocīgo interešu grupu viedokļu paušanai vai popularizēšanai. Visa silakrogs.lv publicētā informācija ir oriģinālsatura vai arī tiek publicēta ar atsaucēm uz oriģinālautoriem (izņemot sludinājumus, par kuru saturu atbild to autori). Jebkuras mājaslapā publicētās informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana ir atļauta bez maksas vai saskaņošanas, ja tiek norādīta atsauce uz silakrogs.lv.

Neskaidrību, komentāru, papildinājumu, ierosinājumu un visos citos jautājumos vērsties rakstiski uz e-pastu info@silakrogs.lv.