Reklāma
6829 Rīga – Ropaži
6:30* 9:40Z 10:40 11:50 12:50Z* 14:40* 15:00** 15:40* 16:10** 16:40* 18:55* 19:40* 19:50** 20:30* 21:20 22:45 00:15
6830 Rīga – Juglas iecirknis
8:20 17:20
6831 Rīga – Kākciems
7:30 13:40 18:05* 18:30**
* — kursē tikai darba dienās
** — kursē tikai sestdienās, svētdienās un svētku dienās
Z — kursē līdz Zaķumuižai
6829 Ropaži – Rīga
5:50* 6:35 7:40 10:40 11:40 12:50 13:50* 15:40* 16:00** 16:40* 17:10** 17:40* 20:00* 20:50 22:15U
6830 Juglas iecirknis – Rīga
9:50 18:40
6831 Kākciems – Rīga
7:10* 8:45 14:55 19:25* 19:40**
* — kursē tikai darba dienās
** — kursē tikai sestdienās, svētdienās un svētku dienās
U — iebrauc Upeslejās, Saulriešos, Ulbrokā
No Silakroga uz Zaķumuižas pamatskolu
7:40
No Zaķumuižas pamatskolas uz Bajāriem, Silakrogu un Muceniekiem
16:00 18:30
* — 2014./2015. mācību gadā
No Silakroga uz Ropažiem
9:15
No Ropažiem uz Silakrogu
11:30
* — kursē katra mēneša otrajā un ceturtajā pirmdienā
Informācija apkopota no SIA «Galss Buss» mājaslapas, Ropažu novada mājaslapas publikācijām «Skolēnu autobusu kustības saraksts» un «Sabiedriskais transports Ropažu novadā».